99/01/2026
Przetarg: Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu z dziedziny nauki 99/01/2026

Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie laboratoryjnych materiałów zużywalnych w postaci końcówek do pipet. Są to końcówki uniwersalne, bezbarwne, z kapilarnym końcem, marki Profilab, o pojemności do 200 μl, pakowane po 1000 szt. w opakowaniu, w ilości 5 opakowań. Dostawa realizowana jest do siedziby Zamawiającego przy ul. Marcina Flisa 6, 02-247 Warszawa. Specyfikacja techniczna - Pojemność: do 200 μl - Typ: uniwersalne - Kolor: bezbarwne - Końcówka: kapilarny - Marka: Profilab - Opakowanie: 1000 szt./op. - Ilość: 5 opakowań - Kategoria: laboratoryjne materiały zużywalne Oferta musi zawierać karty katalogowe oferowanych produktów.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 99/01/2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 stycznia 2026, 23:59
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”