Przetarg: 898/2025/415 Zakup przycisków drzwi pojemnościowych z sygnałem ze znakiem inwalidy - CAPTRON CHT3 A5HBS 90/TG SR 10 R-058738 24V
Opis zamówienia
898/2025/415 Zakup przycisków drzwi pojemnościowych z sygnałem ze znakiem inwalidy - CAPTRON CHT3 A5HBS 90/TG SR 10 R-058738 24V (ID 1194959)Przycisk drzwi pojemnościowy z sygnałem ze znakiem inwalidy - CAPTRON CHT3 A5HBS 90/TG SR 10 R-058738 24V; Przycisk drzwi pojemnościowy z sygnałem ze znakiem inwalidy - CAPTRON CHT3 A5HBS 90/TG SR 10 R-058738 24V. w załączniku znajdują się zdjęcia podglądowe przycisków. IMG20251010070203.jp ....jpg IMG20251010070231.jp ....jpg; 3 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 października 2025
- Data publikacji
- 16 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego