Przetarg: 41/2025/U-OiB Regeneracja silników UTD-20 - Etap wnioski
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa regeneracji silników UTD-20 zgodnie z dokumentami zamówienia w ilości 22 szt. silników UTD-20.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 marca 2025
- Data publikacji
- 12 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego