Wyniki przetargu: 324/2025 Dostawa złączy do tankowania samolotów oraz dostawa modułu kontroli uziemienia nalewów serwisowych
Opis zamówienia
324/2025 Dostawa złączy do tankowania samolotów oraz dostawa modułu kontroli uziemienia nalewów serwisowych (ID 1192755)Dostawa złączy do tankowania samolotów oraz dostawa modułu kontroli uziemienia nalewów serwisowych; Proszę o podanie ogólnej zaoferowanej kwoty; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 października 2025
- Data publikacji
- 14 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567

Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem

Dostawa fabrycznie nowych części do kotwiarek typu UW-1

