Przetarg: 32/2025 tonery
Opis zamówienia
toner do drukarki brother HL-L3270CDW; toner TN-247 BK (na 3000 str.); 2 szt.; toner do drukarki brother HL-L3270CDW; toner TN-247 C (na 2300 str.); 1 szt.; toner do drukarki brother HL-L3270CDW; toner TN-247 M (na 2300 str.); 1 szt.; toner do drukarki brother HL-L3270CDW; toner TN-247 Y (na 2300 str.); 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 października 2025
- Data publikacji
- 7 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego