Przetarg: 308 Uzwojenie Hidrostal D04U-RMN1 poz. 557
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk uzwojenia Hidrostal D04U-RMN1 poz. 557. Jest to uzwojenie lub obudowa silnika pompy o modelu Hidrostal D04U-RMN1+DN007H2-GSEQ1 +NW1A30M-10-7,5KW z numerem fabrycznym 264885. Zamówienie obejmuje fabrycznie nowy produkt z wymaganą gwarancją minimum 12 miesięcy licząc od daty zakupu. Specyfikacja techniczna - Nazwa: Uzwojenie Hidrostal D04U-RMN1 poz. 557 - Opis szczegółowy: Uzwojenie/obudowa silnika pompy Hidrostal D04U-RMN1+DN007H2-GSEQ1 +NW1A30M-10-7,5KW - Numer fabryczny: 264885 - Pozycja: 557 - Ilość: 2 sztuki - Gwarancja: minimum 12 miesięcy od daty zakupu
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- zapytanie ofertowe
- Termin składania ofert
- 16 marca 2026, 11:30
- Termin zadawania pytań
- 12 marca 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 12 marca 2026