Wyniki przetargu: 30/2025 "Dostawa pelletu (luz) na potrzeby ogrzewania obiektów szkolnych w sezonie grzewczym 2025/2026 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie"
Opis zamówienia
30/2025 "Dostawa pelletu (luz) na potrzeby ogrzewania obiektów szkolnych w sezonie grzewczym 2025/2026 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie" (ID 1189137)Pellet; OPZ; 1 tona
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 października 2025
- Data publikacji
- 8 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

1403725 Zakup materiałów budowlanych dla potrzeb KWP w Łodzi i jednostek jej podległych.


1406000 Zakup materiałów budowlanych dla potrzeb KWP w Łodzi i jednostek jej podległych.


Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków


IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi


Wzorcowanie alcotestu Drager 6820



