Nr sprawy 3/2025
Wyniki przetargu: 3/2025 Dostawa produktów naftowych.
Opis zamówienia
40 000 kg × Benzyna ekstrakcyjna III, 4 000 kg × Syntetyczny olej ATF do przekładni samochodowych, 45 000 kg × Olej do średnioobciążonych silników z zapłonem samoczynnym klasy SAE 50, 50 000 kg × Olej do wspomagania hydraulicznego w układach kierowniczych, 5 417 kg × Mineralny olej ATF do przekładni samochodowych, 20 000 kg × Wielofunkcyjny smar samochodowy, 1 142 kg × Smar grafitowy, 10 000 kg × Smar do wysokoobciążonych łożysk tocznych o kodzie NATO G-421, 14 000 kg × Syntetyczny olej do przekładni automatycznych typu ZF, 1350 kg × Olej silnikowy klasy wg API SG/CD SAE 10W/40, 740 kg × Smar w puszkach 1 kg.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Nr sprawy 3/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 1 kwietnia 2025
- Data publikacji
- 25 lutego 2025
- Link do ogłoszenia