Z/81/2025
Przetarg: 3-03-12-056-1 Mosina - sieć wodociągowa relacji Krosno - Borkowice
Opis zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia Budowa sieci wodociągowej DN200mm o długości 3753,50 m oraz DN250mm o długości 46,50 m, wraz z przyłączami wodociągowymi PE32 i PE63. Szczegółowe specyfikacje: - Rurociągi z rur PE o średnicach DN200 i DN250, układane w wykopach otwartych lub metodą bezwykopową. - Przyłącza wodociągowe z rur PE32 i PE63. - Zabezpieczenia antykorozyjne, studnie rewizyjne, odgałęzienia. - Prace ziemne, układanie rur, zasypywanie, restauracja nawierzchni. Miejsce realizacji: Krosno-Borkowice.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Z/81/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 stycznia 2026, 10:30
- Wadium
- 100 000 zł
- Data publikacji
- 25 listopada 2025
- Link do ogłoszenia