Wyniki przetargu: 225/2025 - Wykonanie robót budowlano-montażowych dla zadania pod nazwą: Modernizacja linii napowietrznej nN, obwód L-3 ze stacji JGB76376 - (KZ JG/002332/22)
Opis zamówienia
225/2025 - Wykonanie robót budowlano-montażowych dla zadania pod nazwą: Modernizacja linii napowietrznej nN, obwód L-3 ze stacji JGB76376 - (KZ JG/002332/22)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 grudnia 2025, 10:00
- Data publikacji
- 2 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego