Przetarg: Przełączniki sieciowe Cisco C1300-48FP-4X
Opis zamówienia
2233/40/2025 Przełączniki sieciowe Cisco C1300-48FP-4X (ID 1200991)Przełącznik sieciowy Cisco C1300-48FP-4X; Zarządzany L2/L3 Zarządzanie przez stronę wwwObsługa jakość serwisu (QoS) Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI)Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 48Lista kontrolna dostępu (ACL)Prąd przemienny Zasilacz dołączony; 9 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 października 2025, 00:00
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego