Wyniki przetargu: Budowa kładki w Błażejewku
Opis zamówienia
21/10/2025 Budowa kładki w Błażejewku (ID 1188888)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 października 2025
- Data publikacji
- 7 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup zaworów zaporowych dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Opole
Zamawiający
Pge Górnictwo I Energetyka Konwencjonalna S.A.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

54/2026 Sprzęt komputerowy i akcesoria
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZAK/2026/001936 - Spotkanie z dostawcami (Opole)
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Izobud Sp. Z O.O.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Tameh Polska Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
