ZP/54/008/U/26
Wyniki przetargu: 2026/BZP00181504/01 ZP/54/008/U/26 Świadczenie usług eksperckich w projekcie SBEES South Baltic Digital E-Mobility Enabling Services
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Usługa ekspercka mająca na celu uzupełnienie kompetencji zespołu wykonawców i wsparcie realizacji projektu SBEES South Baltic Digital Electromobility Enabling Services (Project No. STHB.01.01-IP.01-0010/23), współfinansowanego przez ERDF w ramach Interreg South Baltic 2021-2027. Zakres obejmuje pakiety prac (WP1-WP4) związane z elektromobilnością, modelowaniem danych, narzędziami mapującymi, testami i raportami. Szacunkowa realizacja do 1200 godzin do 31.05.2027 r. Zakres rzeczowy WP1 - Zarządzanie i raportowanie - Udział w spotkaniach online (średnio 2/miesiąc) i wszystkich spotkaniach stacjonarnych.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Realizacja usług społecznych w projekcie pn.:„Centrum Usług Społecznych w Gminie Przerośl”
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 5/FEPW_1.2/2026
