Wyniki przetargu: 2025/S 197-675041 „Udzielenie Miastu i Gminie Szamotuły kredytu długoterminowego w kwocie 4.368.950,00 PLN na finansowanie spłat wcześniej zaciągniętych pożyczek i kredytów” (nr wew. WI.271.18.2025)
Opis zamówienia
2025/S 197-675041 „Udzielenie Miastu i Gminie Szamotuły kredytu długoterminowego w kwocie 4.368.950,00 PLN na finansowanie spłat wcześniej zaciągniętych pożyczek i kredytów” (nr wew. WI.271.18.2025) (ID 1193803)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 listopada 2025
- Data publikacji
- 14 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego