Przetarg: TP/1/2025/SP10 - Zakup i sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 10 w Mikołowie w roku szkolnym 2025/2026
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnego rodzaju artykułów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 10 w Mikołowie, realizowana w roku szkolnym 2025/2026. Dostawy będą odbywać się w miarę bieżących potrzeb Zamawiającego, na podstawie zamówień składanych z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Łączna szacunkowa wartość zamówienia wynosi 671 364,16 PLN. Zamówienie jest podzielone na 10 odrębnych części, dla każdej z nich zostanie zawarta oddzielna umowa. Okres realizacji zamówienia obejmuje czas od 1 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. lub do wyczerpania przeznaczonych na ten cel środków finansowych.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 1


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 2

Aranżacja zieleni wokół przejść podziemnych przy skrzyżowaniu ulic: 3 Maja i Katowickiej
