2/2026
Wyniki przetargu: 2/2026 Przygotowanie i podanie posiłków w kuchni zamawiającego na lata 2026/2027
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług przygotowania i podania całodziennego wyżywienia (śniadania, obiady, kolacje) dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Gniewie w okresie od 01.09.2026 r. do 31.08.2027 r. Usługa musi być realizowana bezpośrednio w kuchni Zamawiającego. Zakres i charakterystyka usług Liczba osób żywionych: Planowana średnia ilość to 99 osób dziennie (rozliczenie za faktycznie wydane posiłki). Miejsce przygotowania: Wyłącznie kuchnia w siedzibie Zamawiającego (ul. Gdańska 23, Gniew). Zamawiający nie dopuszcza cateringu zewnętrznego bez pisemnej zgody.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.


Zapytanie ofertowe nr 2/ZO/PKII/2026

