15/CZ-SAM/2025
Wyniki przetargu: 15/CZ-SAM/2025 Sukcesywna usługa mycia pojazdów użytkowanych w 10 Brygadzie Logistycznej w Opolu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 15/CZ-SAM/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 listopada 2025
- Data publikacji
- 18 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Pkp Intercity Remtrak Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026

Zamawiający
Usługi Grupa Tauron Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027
Zamawiający
Pkp Intercity Remtrak Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Polskie Linie Kolejowe S.A.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zimowe utrzymanie dróg w sezonach zimowych od 2026/2027 do 2028/2029 – rejon Praszka
Zamawiający
Powiatowy Zarząd Dróg W Oleśnie
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pge Górnictwo I Energetyka Konwencjonalna S.A.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Tauron Dystrybucja S.A.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Budowa oświetlenia w Wyszkowie Śląskim dz. nr 117/4
Zamawiający
Gmina Nysa

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
