80.272.137.2026
Przetarg: 137.2026 Zakup i dostawa przełączników i punktów dostępowych z akcesoriami i oprogramowaniem oraz odnowienie licencji i wsparcia infrastruktury NCPS SOLARIS.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 80.272.137.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 czerwca 2026, 10:00
- Szacowana wartość
- 764 875 zł
- Data publikacji
- 2 czerwca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego