Wyniki przetargu: 111/2025 Dostawa środków chemicznych do filtrów do oczyszczania wody typ FPW-50, FPW-350 - sprawa nr 111/2025
Opis zamówienia
111/2025 Dostawa środków chemicznych do filtrów do oczyszczania wody typ FPW-50, FPW-350 - sprawa nr 111/2025 (ID 1195738)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 października 2025
- Data publikacji
- 16 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie kujawsko-pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych

Budowa oświetlenia znaków żeglownych na mostach na terenie miasta Bydgoszczy

Informacja cenowa i techniczna w zakresie: Budowa węzłów dozowania dodatków do nawozów



