Przetarg: 1/2026 Wykonanie remontu konstrukcji wsporczej estakady magistrali ciepłowniczej 2xDn600 nad ulicą de Gaulle’a w Zabrzu.
Opis zamówienia
1/2026 Wykonanie remontu konstrukcji wsporczej estakady magistrali ciepłowniczej 2xDn600 nad ulicą de Gaulle’a w Zabrzu. (ID 1246734)Wykonanie remontu konstrukcji wsporczej estakady magistrali ciepłowniczej 2xDn600 nad ulicą de Gaulle’a w Zabrzu.; Kryterium w postępowaniu jest cena netto za całość zadania. Składając ofertę należy spełnić kryteria i warunki formalne wynikające z zapytania, formularza elektronicznego oraz przesłać wypełnione załączniki 1-5 udostępnione w formie Word.; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 stycznia 2026, 12:00
- Data publikacji
- 15 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Podział geodezyjny działki 1950/23 w Tychach

Usługa kompleksowego ubezpieczenia na potrzeby Szpitala Powiatowego w Zawierciu




