Przetarg: 1.2026 Dostawa drukarek Brother MFC-B7800DN, Brother HL-B2180DW
Opis zamówienia
1.2026 Dostawa drukarek Brother MFC-B7800DN, Brother HL-B2180DW (ID 1242991)Brother MFC-B7800DN; nowa, na gwarancji, oryginalne opakowanie; 1 szt.; Brother HL-B2180DW; nowa, na gwarancji, oryginalne opakowanie; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 stycznia 2026, 12:00
- Data publikacji
- 5 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup materiałów eksploatacyjnych dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów



Rewitalizacja centrum Głuszycy wraz z modernizacją placu targowego (IV).
Usługi medycyny pracy w Wałbrzychu (WRKP Wrocław)



