Przetarg: Dostawa szafy RACK SR3110 wraz z akcesoriami dla OR POLATOM

Opis zamówienia
Szafa RACK (SR3110); zgodnie z opisem w załączonym zaproszeniu do składania ofert.; 1 szt.; Dolna zaślepka (SR8003); zgodnie z opisem w załączonym zaproszeniu do składania ofert.; 1 szt.; Zaślepka 1U komplet (SR9006); zgodnie z opisem w załączonym zaproszeniu do składania ofert.; 1 szt.; PDU (PDU1315); zgodnie z opisem w załączonym zaproszeniu do składania ofert.; 6 szt.; Kabel do podłączenia do karty SNMP; zgodnie z opisem w załączonym zaproszeniu do składania ofert.; 6 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 stycznia 2025, 12:00
- Data publikacji
- 14 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego