Przetarg: Zakupu i sukcesywnej dostawy druków dla SP ZOZ MSWiA im. św. Jana Pawła II w Kielcach przez okres 12 miesięcy w 2025-2026 r.”
Opis zamówienia
; -; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 stycznia 2025, 12:00
- Data publikacji
- 22 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
