Wyniki przetargu: /OiB DRABINKI SAMOLOTOWE RTH6231
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa drabinek samolotowych RTH6231 w liczbie 12 sztuk. Są to drabinki specjalnie przeznaczone do wejścia do kabiny samolotu F-35. Ich kod produktu to RHT6231, a numer artykułu to 20000627189. Szczegółowa specyfikacja techniczna drabinek obejmuje: Materiał wykonania: aluminium Poręcz: wykonana z jednej strony – lewej Wysokość drabinki bez poręczy: 2400 mm Wysokość drabinki z poręczą: 3350 mm Szerokość stopni: 500 mm Głębokość stopni: 95 mm Liczba stopni: 9 Wymiary ostatniego stopnia: 400x500 mm Kąt nachylenia: 70 stopni
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 sierpnia 2025
- Data publikacji
- 12 sierpnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego