ZNAWCY ZIELENI MIROSŁAW JĘDRZEJCZYK
Główna działalność przetargowa: Maszyny rolnicze · Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu
Dane od 7 lutego 2025 do 20 lipca 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ZNAWCY ZIELENI MIROSŁAW JĘDRZEJCZYK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Tarnówka
- Największa z ostatnich wygranych
- 57 022 złTarnowka
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ZNAWCY ZIELENI MIROSŁAW JĘDRZEJCZYK.
- GARDEN PARK EWA GRZYWNA-ŻMUDA, BEATA GRZYWNA SPÓŁKA CYWILNA3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- AWISTA2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PARALUSZ SP.J2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- F.H.U. LAS-PIL SŁAWOMIR ANDRZEJ SZRAM2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- NEWTOOL SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe: „Dostawa kosiarki samojezdnej wraz z osprzętem”WielkopolskieZobacz, z kim konkurował | Tarnowka | 7 lutego 2025 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ZNAWCY ZIELENI MIROSŁAW JĘDRZEJCZYK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ZNAWCY ZIELENI MIROSŁAW JĘDRZEJCZYK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| KML-464 Zakup kosiarki spalinowej HUSQVARNA.polskaZobacz, z kim konkurował | Wodociągi Kieleckie Sp.Z O.O. |
Nie przegap, gdy ZNAWCY ZIELENI MIROSŁAW JĘDRZEJCZYK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu