ZAKŁAD MAR-BUD MARIUSZ ORŁOWSKI
Główna działalność przetargowa: Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej) · Roboty budowlane · Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
Dane od 1 czerwca 2025 do 1 czerwca 2025
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ZAKŁAD MAR-BUD MARIUSZ ORŁOWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Agronaft S.C. Jan Brzóska, Tomasz Krajewski
- Najaktywniejszy region
- Warmińsko-mazurskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 1,54 mln złAgronaft S.C. Jan Brzóska, Tomasz Krajewski
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Agronaft S.C. Jan Brzóska, Tomasz Krajewski | 2 |
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ZAKŁAD MAR-BUD MARIUSZ ORŁOWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ZAKŁAD MAR-BUD MARIUSZ ORŁOWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
Nie przegap, gdy ZAKŁAD MAR-BUD MARIUSZ ORŁOWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o ZAKŁAD MAR-BUD MARIUSZ ORŁOWSKI
Ile przetargów wygrał ZAKŁAD MAR-BUD MARIUSZ ORŁOWSKI?
ZAKŁAD MAR-BUD MARIUSZ ORŁOWSKI wygrał 2 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 2,49 mln zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o ZAKŁAD MAR-BUD MARIUSZ ORŁOWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 czerwca 2025 do 1 czerwca 2025 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt ZAKŁAD MAR-BUD MARIUSZ ORŁOWSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień ZAKŁAD MAR-BUD MARIUSZ ORŁOWSKI to 1,54 mln zł – kontrakt udzielony przez Agronaft S.C. Jan Brzóska, Tomasz Krajewski.
W jakich branżach ZAKŁAD MAR-BUD MARIUSZ ORŁOWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ZAKŁAD MAR-BUD MARIUSZ ORŁOWSKI wygrywa w branżach: Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej), Roboty budowlane, Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego), Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.