ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ
Katowice · NIP 954-245-38-14
Główna działalność przetargowa: Roboty budowlane · Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej) · Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
Dane od 10 lutego 2025 do 31 lipca 2026
- Postępowania
- 11
- Wygrane postępowania
- 7
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Dom Pomocy Społecznej W Lyskach
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 236 993 złPowiat Tarnogórski
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Dom Pomocy Społecznej W Lyskach | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ.
- ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH C.O. I GAZU DOMINIK PEŁKA2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE DERMEX SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- SIB INWESTYCJE" SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- AMTC POLAND SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- BIELSKIE CENTRUM INSTALACYJNE SEMAR S.C. S. LAMPARSKI, M. ŁYSOŃ2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| Zaproszenie do składania ofert na wymianę instalacji hydrantowej w budynku SP w WarszowicachŚląskieZobacz, z kim konkurował | Gmina Pawłowice | 31 lipca 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 11
- Postępowania
- 7
- Wygrane
- 63.6%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zaproszenie do składania ofert na wymianę instalacji hydrantowej w budynku SP w WarszowicachŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ
Ile przetargów wygrał ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ?
ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ wygrał 7 części w 11 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 987 566 zł. Oferty firmy wybrało 7 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 63.6%.
Jakie są opinie o ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 10 lutego 2025 do 31 lipca 2026 firma złożyła oferty w 11 postępowaniach i wygrała 7. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ to 236 993 zł – kontrakt udzielony przez Powiat Tarnogórski.
W jakich branżach ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ CICHOŃ wygrywa w branżach: Roboty budowlane, Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej), Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego), , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.


