WEGOMA POLSKA KONRAD JÓZEFIAK
Główna działalność przetargowa: Maszyny przemysłowe · Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dane od 1 marca 2025 do 4 września 2026
- Postępowania
- 8
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa WEGOMA POLSKA KONRAD JÓZEFIAK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Conenzo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 861 000 złConenzo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Conenzo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co WEGOMA POLSKA KONRAD JÓZEFIAK.
- PRESSTA EISELE POLSKA SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- MURAT POLAND SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- F.M. ROTOX SP Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- DKV-SERVICE SP. Z O.O. SP.K.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- OZCELIK POLSKA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZO001-2025-HYDRO1-CONENZO - Inteligentny system wyznaczania drogi wodnej dla żeglugi śródlądowej zwiększający bezpieczeństwo nawigacji, uzupełniony o możliwość dynamicznego pozyskiwania danych hydrologicznych i fizykochemicznychDolnośląskieZobacz, z kim konkurował | ZO001-2025-HYDRO1-CONENZO | Conenzo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z WEGOMA POLSKA KONRAD JÓZEFIAK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często WEGOMA POLSKA KONRAD JÓZEFIAK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 8
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr : przemysłowa, dwugłowicowa/dwuramienna automatyczna piła ukośna z posuwem narzędzi tnących, sterowana elektronicznie, nowa lub używana wraz z instalacją, wdrożeniem i rozruchem.LubuskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy WEGOMA POLSKA KONRAD JÓZEFIAK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu