VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK
Dane od 1 stycznia 2026 do 1 lutego 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Akademia Zdrowia Izabela Łajs
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 95 400 złStowarzyszenie Trampolina Kariery
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Akademia Zdrowia Izabela Łajs | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK.
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- EMENDO ELŻBIETA SARZYŃSKA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- CENTRUM SZKOLEŃ I INNOWACJI SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- E-FACTORIES.COM SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/OD/DR/2026PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Indywidualne wsparcie specjalistyczne rodzinne | Stowarzyszenie Trampolina Kariery | 1 lutego 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/OD/DR/2026PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK
Ile przetargów wygrał VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK?
VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK wygrał 4 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 136 000 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 66.7%.
Jakie są opinie o VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 stycznia 2026 do 1 lutego 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK to 95 400 zł – kontrakt udzielony przez Stowarzyszenie Trampolina Kariery.
Dla jakich zamawiających pracuje VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK, znajdują się m.in. Akademia Zdrowia Izabela Łajs, Stowarzyszenie Trampolina Kariery. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
W jakim województwie VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części VECTOR DORADZTWO BIZNESOWE KAROLINA STOJEK przypada na województwo .