USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI
Linia · NIP 588-205-40-28
Główna działalność przetargowa: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne · Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) · Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą
Dane od 15 października 2025 do 19 lipca 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Zakład Przerobu Drewna Lasów Państwowych W Lęborku
- Najaktywniejszy region
- Pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 1,03 mln złSkarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Zakład Przerobu Drewna Lasów Państwowych W Lęborku
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
SP | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI.
- P.U.T ARWIT ARKADIUSZ WICKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- USŁUGI TRANSPORTOWE ADAM CHLECHOWICZ1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ROMADO-BRZEZIŃSKI SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- AUTOCITY1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- CHMURZYNSKI SYCHTA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych, wraz z chodnikami, na terenie Gminy Linia w sezonie 2025/2026PomorskieZobacz, z kim konkurował | — | Gmina Linia |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 75%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Równanie i profilowanie dróg na terenie Gminy Linia, z podziałem na częściPomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI
Ile przetargów wygrał USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI?
USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI wygrał 3 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 1,95 mln zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 75%.
Jakie są opinie o USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 15 października 2025 do 19 lipca 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 3. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI to 1,03 mln zł – kontrakt udzielony przez Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Zakład Przerobu Drewna Lasów Państwowych W Lęborku.
W jakich branżach USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS DREW" TOMASZ KLAWIKOWSKI wygrywa w branżach: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne, Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów). To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.