USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI
Główna działalność przetargowa: Roboty budowlane
Dane od 5 maja 2026 do 5 maja 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Or W Szczecinie
- Najaktywniejszy region
- Zachodniopomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 88 340 złTowarzystwo Wiedzy Powszechnej Or W Szczecinie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Or W Szczecinie | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI.
- ZAKŁAD REMONTOWO -BUDOWLANY PRZEMYSŁAW TUKAN1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| wykonanie prac remontowo-adaptacyjnych na parterze budynku przy ul. Broniewskiego 14 w Szczecinie, w zakresie zmiany funkcji użytkowania przestrzeni z administracyjno-dydaktycznej na przedszkolnąZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował | część 1 | Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Or W Szczecinie |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| wykonanie prac remontowo-adaptacyjnych na parterze budynku przy ul. Broniewskiego 14 w Szczecinie, w zakresie zmiany funkcji użytkowania przestrzeni z administracyjno-dydaktycznej na przedszkolnąZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI
Ile przetargów wygrał USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI?
USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI wygrał 1 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości 88 340 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 5 maja 2026 do 5 maja 2026 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI to 88 340 zł – kontrakt udzielony przez Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Or W Szczecinie.
W jakich branżach USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI wygrywa w branżach: Roboty budowlane. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE JAN CHMIELEWSKI, znajdują się m.in. Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Or W Szczecinie. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.