TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK
Jeleniewo · NIP 844-100-80-93
Główna działalność przetargowa: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne · Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne · Roboty budowlane
Dane od 22 kwietnia 2025 do 8 kwietnia 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- 25 Wojskowy Oddział Gospodarczy W Białymstoku
- Najaktywniejszy region
- Podlaskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 487 572 złGmina Jeleniewo
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK.
- USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ KORENKIEWICZ2 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- MPO SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE S.A. W DĘBICY1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- WC SERWIS POLSKA SP. Z O.O. UL. SZYBOWA 20 E, 41-808 ZABRZE1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O.,1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Usługa odbioru i wywozu nieczystości ciekłych z kompleksów wojskowych w 2026 r w podziale na 8 zadań.PodlaskieZobacz, z kim konkurował | Zadanie nr 6 - m. SZELMENT, Zadanie nr 8 - m. PŁOCICZNO | 25 Wojskowy Oddział Gospodarczy W Białymstoku |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na "Zimowe utrzymanie dróg gminnych i dojazdowych na terenie gminy Jeleniewo w 2026 r."PodlaskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK
Ile przetargów wygrał TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK?
TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK wygrał 3 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 151 230 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 22 kwietnia 2025 do 8 kwietnia 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK to 487 572 zł – kontrakt udzielony przez Gmina Jeleniewo.
W jakich branżach TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień TRANSPORT CIĘŻAROWY EKO MAREK ANDRUCZYK wygrywa w branżach: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne, Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne, Roboty budowlane, Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej), . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

