TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI
Dane od 8 sierpnia 2025 do 3 listopada 2025
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI.
- DAREX USŁUGI ZIEMNE DARIUSZ WOJCIECHOWSKI3 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- ROBOTY BUDOWLANE MARIUSZ STANICKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA JAN CIELICA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- KABAT BRUK JAROSZ GRZEGORZ1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE "ATOS" EKSPORT IMPORT TADEUSZ SKAKUJ1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe: Zimowe utrzymanie dróg gminnych położonych na terenie gminy Frampol w sezonie 2025/2026LubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Do firmy TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Smar Thermocup 1200 FL z aplikatorem
Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Dostawa suszarek, przetwornic, styczników
Najczęściej zadawane pytania o TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI
Ile przetargów wygrał TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI?
TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI wygrał 0 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 0 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 0%.
Jakie są opinie o TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 8 sierpnia 2025 do 3 listopada 2025 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 0. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jak śledzić przetargi, w których startuje TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
Skąd pochodzą dane o wygranych TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI?
Z ogłoszeń o wynikach postępowań publikowanych w BZP i TED. Pełną historię rozstrzygnięć, wartości ofert oraz analizę konkurencji dla firmy TRANSKOP - ROBOTY ZIEMNE ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI znajdziesz w Mimira analiza rynku.