TKK KONSTRUKCJE, TOMASZ KOCÓJ
Główna działalność przetargowa: Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
Dane od 8 grudnia 2025 do 11 czerwca 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa TKK KONSTRUKCJE, TOMASZ KOCÓJ i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Vogi Bartłomiej Bąk
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 485 850 złVogi Bartłomiej Bąk
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Vogi Bartłomiej Bąk | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co TKK KONSTRUKCJE, TOMASZ KOCÓJ.
- KART SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- SIEROSŁAWSCY JAN SIEROSŁAWSKI SP.J1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 09/FEPW/1.4/2026 na wykonanie i dostawę kompletu form wtryskowych na elementy korka klik-klak – 3 szt.PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Wykonanie i dostawa form wtryskowych - elem korka… | Vogi Bartłomiej Bąk |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z TKK KONSTRUKCJE, TOMASZ KOCÓJ w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często TKK KONSTRUKCJE, TOMASZ KOCÓJ wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 09/FEPW/1.4/2026 na wykonanie i dostawę kompletu form wtryskowych na elementy korka klik-klak – 3 szt.PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy TKK KONSTRUKCJE, TOMASZ KOCÓJ znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu