STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 grudnia 2025 do 1 stycznia 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 80 000 złEuropejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK.
- INVENTUM SP Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- DEJKO JOANNA STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- LABORATORIUM DOŚWIADCZEŃ SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PCM-ZYGMUNT KLIMCZUK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Dobre praktyki organizacji pozarządowych w zakresie wspierania osób z niepełnosprawnościami.LubelskieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE nr 04/DW/NGO/2025 | Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Dobre praktyki organizacji pozarządowych w zakresie wspierania osób z niepełnosprawnościami.LubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK
Ile przetargów wygrał STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK?
STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK wygrał 2 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 144 000 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 grudnia 2025 do 1 stycznia 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK to 80 000 zł – kontrakt udzielony przez Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw.
W jakich branżach STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK wygrywa w branżach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty STUDIO STYLU I RUCHU EDYTA DOBOSZ - MACIUK, znajdują się m.in. . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.