STANISŁAW ŻYWCZAK
Dane od 17 stycznia 2025 do 17 stycznia 2025
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co STANISŁAW ŻYWCZAK.
- ROBOTY ZIEMNE TOMASZ GUMULAK1 wspólne postępowanie · 3 wygrane części
- ZUL MAREK JANAS1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- ZUL PIOTR TUREK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z STANISŁAW ŻYWCZAK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często STANISŁAW ŻYWCZAK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| „Usługa utrzymania dróg leśnych, na terenie Nadleśnictwa Piwniczna w 2025 roku, polegająca na odśnieżaniu i posypywaniu dróg leśnych, wraz ze składami na drewno„polskaZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy STANISŁAW ŻYWCZAK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Do firmy STANISŁAW ŻYWCZAK nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.
Zapytanie ofertowe SLV 15 09 2026 A


Aktualizacja dokumentacji instrukcji utrzymania i eksploatacji obiektu Jaz Grodzisko


Zakup i dostawa: piasek do piaskownicy kwarcowy z atestem PZH w ilości 0,020 tony.


Najczęściej zadawane pytania o STANISŁAW ŻYWCZAK
Ile przetargów wygrał STANISŁAW ŻYWCZAK?
STANISŁAW ŻYWCZAK wygrał 0 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 0 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 0%.
Jakie są opinie o STANISŁAW ŻYWCZAK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 17 stycznia 2025 do 17 stycznia 2025 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 0. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jak śledzić przetargi, w których startuje STANISŁAW ŻYWCZAK?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy STANISŁAW ŻYWCZAK złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
Skąd pochodzą dane o wygranych STANISŁAW ŻYWCZAK?
Z ogłoszeń o wynikach postępowań publikowanych w BZP i TED. Pełną historię rozstrzygnięć, wartości ofert oraz analizę konkurencji dla firmy STANISŁAW ŻYWCZAK znajdziesz w Mimira analiza rynku.