SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER
LUBAŃ · NIP 613-155-38-89
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 25 kwietnia 2025 do 20 kwietnia 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna W Lubaniu
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 37 500 złPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna W Lubaniu
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna W Lubaniu | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER.
- PRYWATNY GABINET LOGOPEDYCZNO-TERAPEUTYCZNY „BAJKA” MGR WIOLETTA KRUCZKOWSKA2 wspólne postępowania · 6 wygranych części
- EDUSENSO KATARZYNA ŚWIERK2 wspólne postępowania · 6 wygranych części
- GABINET LOGOPEDYCZNO-TERAPEUTYCZNY MARZENA HANKA2 wspólne postępowania · 4 wygrane części
- PRYWATNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA EDUMEDICA A.CZUCHRYTA-KAMIŃSKA2 wspólne postępowania · 4 wygrane części
- SENSI GABINET INTEGRACJI SENSORYCZNEJ NATALIA WEIDNER
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Usługi społeczne dotyczące prowadzenia zajęć w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” w roku 2026DolnośląskieZobacz, z kim konkurował | Część 1 | Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna W Lubaniu |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Usługi społeczne dotyczące prowadzenia zajęć w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” w roku 2026DolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER
Ile przetargów wygrał SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER?
SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER wygrał 2 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 75 000 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 25 kwietnia 2025 do 20 kwietnia 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER to 37 500 zł – kontrakt udzielony przez Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna W Lubaniu.
W jakich branżach SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień SPECTRUM MEDICA CENTRUM FIZJOTERAPII DZIECI I DOROSŁYCH MAŁGORZATA LICZNER wygrywa w branżach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.