SŁAWOMIR PETROWICZ
Główna działalność przetargowa: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie · Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
Dane od 27 czerwca 2025 do 8 lipca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa SŁAWOMIR PETROWICZ i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Szczecinek
- Najaktywniejszy region
- Zachodniopomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 62 010 złGmina Szczecinek
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 13 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co SŁAWOMIR PETROWICZ.
- BETULA IT ŁUKASZ BRZOZA1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- F&B GASTRO SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- BIURO INŻYNIERYJNE „DOT” TOMASZ DUBIECKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- W&A ADAM WASILEWSKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- AMAR MARIUSZ MAKOWSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zakup i dostawa wyposażenia do mieszkań wspomaganych w Gminie Szczecinek - zapytanie ofertowe nr RI.271.19.2026.KC z dn. 01.07.2026rZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował | Dywan, Kosz do segregacji odpadów, Lampa stojąca +10 | Gmina Szczecinek |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z SŁAWOMIR PETROWICZ w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często SŁAWOMIR PETROWICZ wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zakup i dostawa wyposażenia do mieszkań wspomaganych w Gminie Szczecinek - zapytanie ofertowe nr RI.271.19.2026.KC z dn. 01.07.2026rZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy SŁAWOMIR PETROWICZ znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu