SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS
Główna działalność przetargowa: Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
Dane od 9 marca 2026 do 9 marca 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Śrem
- Najaktywniejszy region
- Wielkopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 235 116 złGmina Śrem
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS.
- FIRMA USŁUGOWA STEFAN RZEPKA1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM HOŁDERNY1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- WIŚNIEWSKI PRACOWNIA GRZEGORZ WIŚNIEWSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "TYMEK" TOMASZ JANKOWIAK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- HORTUS USŁUGI OGRODNICZE PAWEŁ SĘDZIAK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Pielęgnacja, konserwacja i bieżące utrzymanie gminnych obiektów sportowych oraz gminnych terenów zieleni i rekreacji na terenie sołectw gminy Śrem od 1.04.2026 do 31.10.2026 r. oraz od 1.04.2027 do 31.10.2027 r. - IV częściWielkopolskieZobacz, z kim konkurował | Część 2, Część 3 | Gmina Śrem |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Pielęgnacja, konserwacja i bieżące utrzymanie gminnych obiektów sportowych oraz gminnych terenów zieleni i rekreacji na terenie sołectw gminy Śrem od 1.04.2026 do 31.10.2026 r. oraz od 1.04.2027 do 31.10.2027 r. - IV częściWielkopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS
Ile przetargów wygrał SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS?
SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS wygrał 2 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości 235 116 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 9 marca 2026 do 9 marca 2026 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS to 235 116 zł – kontrakt udzielony przez Gmina Śrem.
W jakich branżach SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS wygrywa w branżach: Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty SEKATOR USŁUGI OGRODNICZE ARKADIUSZ BRUSS, znajdują się m.in. Gmina Śrem. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.