SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 1 kwietnia 2025 do 11 marca 2026
- Postępowania
- 6
- Wygrane postępowania
- 6
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 237 600 złŁętowski Consulting Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 8 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA.
- NOWOCZESNY OŚRODEK EDUKACJI ANNA RATUSZNIAK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 9/ ZO/FESL.05.04-07FHPomorskieZobacz, z kim konkurował | Egzamin po szkoleniu z zakresu projektowania grafi…, Przeprowadzenie szkolenia z zakresu Copywriting | Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 6
- Postępowania
- 6
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 9/ ZO/FESL.05.04-07FHPomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA
Ile przetargów wygrał SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA?
SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA wygrał 10 części w 6 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 660 300 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 kwietnia 2025 do 11 marca 2026 firma złożyła oferty w 6 postępowaniach i wygrała 6. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA to 237 600 zł – kontrakt udzielony przez Łętowski Consulting Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski.
W jakich branżach SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty SCIENCE SZKOLENIA I DORADZTWO GRZEGORZ KAWA, znajdują się m.in. , . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.