SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO
Terespol · NIP 537-238-58-55
Główna działalność przetargowa: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne · Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie · Usługi usuwania chwastów
Dane od 27 marca 2025 do 12 maja 2026
- Postępowania
- 6
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Zdw-Lublin
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 537 455 złZarząd Dróg Wojewódzkich W Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich W Białej Podlaskiej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO.
- NADZIANE SMAKIEM LESYA SKVAZHYNSKA4 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- USŁUGI UTRZYMANIA I OBSŁUGI DRÓG "MAJKOŚ" MARIA URSZULA DANILKIEWICZ3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE RAFAŁ KRÓL2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- A&T NESTOR ANNA DOMAŃSKA1 wspólne postępowanie · 7 wygranych części
- GOSPODARSTWO ROLNO USŁUGOWE JAWORSKI TOMASZ1 wspólne postępowanie · 4 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na usługę dwukrotnego koszenia trawy (bez sprzątania pokosu) przy drodze krajowej nr 2 w Białej Podlaskiej na odcinku: a) początek miasta km 630 +545, b) koniec miasta km 641 + 512.LubelskieZobacz, z kim konkurował | — | Umbialapodlaska |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 6
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 33.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| RDW w Białej Podlaskiej: Usługi zimowego utrzymania tj. zwalczanie śliskości nawierzchni i odśnieżanie dróg wojewódzkich w sezonach 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029LubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO
Ile przetargów wygrał SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO?
SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO wygrał 3 części w 6 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 328 014 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 33.3%.
Jakie są opinie o SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 27 marca 2025 do 12 maja 2026 firma złożyła oferty w 6 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO to 537 455 zł – kontrakt udzielony przez Zarząd Dróg Wojewódzkich W Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich W Białej Podlaskiej.
W jakich branżach SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień SALON FRYZJERSKI WIKTORIA JUSTYNA RAFAŁKO wygrywa w branżach: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne, Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
