S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK
Kraków · NIP 846-133-40-80
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 1 lipca 2025 do 16 lipca 2026
- Postępowania
- 9
- Wygrane postępowania
- 5
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej W Kocmyrzowie - Luborzycy
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 322 890 złGminny Ośrodek Pomocy Społecznej W Kocmyrzowie - Luborzycy
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej W Kocmyrzowie - Luborzycy | 8 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK.
- FUNDACJA "STOP WYKLUCZENIU4 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- OŚRODEK NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH: „JĘZYKI ŚWIATA” KATARZYNA ANNA ROKICKA4 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- VERITUM - CENTRUM SZKOLENIOWE3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- DEJKO JOANNA STUDIUM DOSKONALENIA ZDOLNOŚCI POZNAWCZYCH2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- BPR CONSULTING PAULINA RYDZ1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Świadczenie usług psychologicznych dla Uczestników Projektu "Razem dla aktywności"MałopolskieZobacz, z kim konkurował | — | Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie W Wadowicach |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 9
- Postępowania
- 5
- Wygrane
- 55.6%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 16_2026 – Moderator grup wsparcia - psychologw ramach realizacji projektu „Wsparcie Bez Granic- Nowoczesne Centrum dla Opiekunów”Numer projektu: FEMP.06.21-IP.01-1337/24MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK
Ile przetargów wygrał S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK?
S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK wygrał 12 części w 9 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 697 530 zł. Oferty firmy wybrało 5 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 55.6%.
Jakie są opinie o S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 lipca 2025 do 16 lipca 2026 firma złożyła oferty w 9 postępowaniach i wygrała 5. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK to 322 890 zł – kontrakt udzielony przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej W Kocmyrzowie - Luborzycy.
W jakich branżach S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień S.K.I L. INSTYTUT WSPARCIA I ROZWOJU MAŁGORZATA SADOWNICZYK wygrywa w branżach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów), , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
