PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ
Mierzyn · NIP 851-303-55-39
Główna działalność przetargowa: Roboty budowlane · Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
Dane od 29 czerwca 2026 do 29 czerwca 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Dobra
- Najaktywniejszy region
- Zachodniopomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 397 303 złGmina Dobra
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ.
- DREW - KOS SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ZAKŁAD KONSERWACJI URZĄDZEŃ WODNYCH RYSZARD ŁUKASIK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| Obsługa i konserwacja urządzeń melioracji wodnych utrzymywanych przez Gminę DobraZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował | Gmina Dobra | 29 czerwca 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Obsługa i konserwacja urządzeń melioracji wodnych utrzymywanych przez Gminę DobraZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ
Ile przetargów wygrał PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ?
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ wygrał 1 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości 397 303 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 29 czerwca 2026 do 29 czerwca 2026 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ to 397 303 zł – kontrakt udzielony przez Gmina Dobra.
W jakich branżach PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ wygrywa w branżach: Roboty budowlane, Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE MICHAŁ NIEDOSPIAŁ, znajdują się m.in. . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
