PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA
Rzeszów · NIP 813-207-36-49
Główna działalność przetargowa: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe · Usługi w zakresie nieruchomości
Dane od 1 lipca 2025 do 19 lipca 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej W Rzeszowie
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 69 040 złRegionalny Ośrodek Polityki Społecznej W Rzeszowie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej W Rzeszowie | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA.
- SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "DOBRYDZIEŃ1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ALICJA FURTAK SMAK I STYL1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- FUNDACJA PIES MÓJ PRZYJACIEL1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- SUN & MORE SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- CENTRUM MEDYCZNE MEDYK SP. Z O.O. SP. K.,1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Rozstrzygnięcie ! Zapytanie ofertowe: "Organizacja imprezy kulturalno-oświatowej dla pracowników ZS nr 3 w Rzeszowie"PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Część II | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Rozstrzygnięcie ! Zapytanie ofertowe: "Organizacja imprezy kulturalno-oświatowej dla pracowników ZS nr 3 w Rzeszowie"PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA
Ile przetargów wygrał PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA?
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA wygrał 3 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 119 870 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 lipca 2025 do 19 lipca 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 3. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA to 69 040 zł – kontrakt udzielony przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej W Rzeszowie.
W jakich branżach PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO ROZRYWKOWE FANCOM JANUSZ KRUPA wygrywa w branżach: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe, Usługi w zakresie nieruchomości. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.