PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA
Bydgoszcz · NIP 967-069-12-29
Główna działalność przetargowa: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała · Produkty chemiczne · Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dane od 1 lipca 2025 do 26 lipca 2026
- Postępowania
- 9
- Wygrane postępowania
- 7
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Purinova Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Kujawsko-pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 66 090 złEcol Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Purinova Sp. Z O.O. | 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA.
- VWR INTERNATIONAL SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE „CHEMLAND” MARIUSZ BARTCZAK2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- IDALIA LUDWIKOWSCY SP.J.2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- ALCHEM GRUPA" SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- ICG WORLD SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NA ŚRODKI MYJĄCE I DEZYNFEKUJĄCE PRZEZNACZONE DO CELÓW PRODUKCYJNYCH ORAZ MATERIAŁY LABORATORYJNEKujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował | Pożywki i odczynniki | Bacto-Tech Sp. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 9
- Postępowania
- 7
- Wygrane
- 77.8%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Autoklaw laboratoryjnyKujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA
Ile przetargów wygrał PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA?
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA wygrał 11 części w 9 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 104 283 zł. Oferty firmy wybrało 4 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 77.8%.
Jakie są opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 lipca 2025 do 26 lipca 2026 firma złożyła oferty w 9 postępowaniach i wygrała 7. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA to 66 090 zł – kontrakt udzielony przez Ecol Sp. Z O.O..
W jakich branżach PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „SYL-CHEM” SYLWIA KUNCA wygrywa w branżach: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała, Produkty chemiczne, Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.