PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA
Czerwionka - Leszczyny · NIP 642-302-33-36
Główna działalność przetargowa: Roboty budowlane
Dane od 12 września 2025 do 20 lipca 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego I Zakład Opiekuńczo-Leczniczy W Gorzycach
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 57 687 złWojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego I Zakład Opiekuńczo-Leczniczy W Gorzycach
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego I Zakład Opiekuńczo-Leczniczy W Gorzycach | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA.
- FIRMA "ZK" S.C. KRZYSZTOF ŻURAWSKI, GRZEGORZ ŻURAWSKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- JDK WYBURZENIA I RECYKLING SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ULMAN DARIUSZ MAŁEK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ARKADIUSZ MIKA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- DEKORACYJNACEGLA.PL SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Przetarg Nieograniczony na wykonanie zadania pn.: Rozbiórka wyłączonego z eksploatacji kotła OR-10 w ZC Janina w Libiążu [WENSE/PNZN/139/2025]ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA
Ile przetargów wygrał PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA?
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA wygrał 2 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 93 357 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 66.7%.
Jakie są opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 12 września 2025 do 20 lipca 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA to 57 687 zł – kontrakt udzielony przez Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego I Zakład Opiekuńczo-Leczniczy W Gorzycach.
W jakich branżach PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA wygrywa w branżach: Roboty budowlane. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FOXMET MONIKA CZAPLIŃSKA, znajdują się m.in. , . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.