PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI
LUBACZÓW · NIP 793-126-83-52
Główna działalność przetargowa: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Dane od 8 grudnia 2025 do 19 lipca 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Zespół Placówek Im. Jana Pawła Ii W Lubaczowie
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 231 965 złDom Pomocy Społecznej W Rudzie Różanieckiej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Zespół Placówek Im. Jana Pawła Ii W Lubaczowie | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI.
- BEATA STEMEROWICZ BET-STAR HURTOWNIA OWOCÓW I WARZYW, IMPORT-EKSPORT4 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- BATISTA SP. Z O.O. - SP. K.,3 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- F.H.U. DELFIN SP. JAWNA MICHNIAK3 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- PIEKARNIA KAPKA SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP.K.3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki w Zespole Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie w 2026 roku.PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Część 1 | Zespół Placówek Im. Jana Pawła Ii W Lubaczowie |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 25%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na: "Zakup z bezpłatną dostawą artykułów żywnościowych dla stołówki szkolnej i przedszkolnej w Zespole Szkól i Placówek Oświatowych w Horyńcu-Zdroju w okresie od 25.08.2025r. do 31.12.2025 r.”NaNZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI
Ile przetargów wygrał PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI?
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI wygrał 1 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 61 299 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 25%.
Jakie są opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 8 grudnia 2025 do 19 lipca 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI to 231 965 zł – kontrakt udzielony przez Dom Pomocy Społecznej W Rudzie Różanieckiej.
W jakich branżach PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI wygrywa w branżach: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ZBY-POL MACIEJ ZAŁUSKI, znajdują się m.in. Zespół Placówek Im. Jana Pawła Ii W Lubaczowie. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.