PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK
Dane od 15 maja 2026 do 15 maja 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK.
- MARCIN NOWAKOWSKI1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 19/2026 dotyczące przeprowadzenia zajęć dydaktycznychMODUŁ III: Psychoterapia osób uzależnionych i członków ich rodzin3. Kurs specjalizacyjny: „Psychoterapia grupowa w pracy z osobami uzależnionymi”ŁódzkieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Otwarte przetargi w Polsce
Do firmy PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.
"Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Wejherowo w roku 2026"

Oszacowanie dostawy sprzętu medycznego


Microsoft 365 Business Basic - 1rok

Elektrody jednorazowe igłowe do badań EMG


Przetargi w innych miastach
Najczęściej zadawane pytania o PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK
Ile przetargów wygrał PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK?
PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK wygrał 0 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 0 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 0%.
Jakie są opinie o PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 15 maja 2026 do 15 maja 2026 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 0. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jak śledzić przetargi, w których startuje PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
Skąd pochodzą dane o wygranych PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK?
Z ogłoszeń o wynikach postępowań publikowanych w BZP i TED. Pełną historię rozstrzygnięć, wartości ofert oraz analizę konkurencji dla firmy PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I PSYCHOEDUKACJI MARCIN BĄK znajdziesz w Mimira analiza rynku.