PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
Główna działalność przetargowa: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne · Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne · Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 2 stycznia 2026 do 2 września 2026
- Postępowania
- 18
- Wygrane postępowania
- 11
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica
- Najaktywniejszy region
- Kujawsko-pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 16 440 złStowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 10 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA.
- FIRMA HANDLOWA "ANI-MAR" KUCIĘBA MARZENA5 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- GRZEGORZ SOCHA SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY4 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA SYLWIA LIPIŃSKA I CÓRKA3 wspólne postępowania · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE na zakup i dostawę artykułów spożywczych do Klubu Samopomocy w Płąchawach w ramach projektu „Usługi opiekuńcze w Gminie Płużnica - II”Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował | Zakup i dostawa artykułów spożywczych do Klubu Sa… | Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 18
- Postępowania
- 11
- Wygrane
- 61.1%
- Skuteczność
Nie przegap, gdy PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
Ile przetargów wygrał PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA?
PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA wygrał 11 części w 18 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 128 226 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 61.1%.
Jakie są opinie o PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 2 stycznia 2026 do 2 września 2026 firma złożyła oferty w 18 postępowaniach i wygrała 11. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA to 16 440 zł – kontrakt udzielony przez Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica.
W jakich branżach PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PAWEŁ ŻURAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA wygrywa w branżach: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne, Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów). To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
