OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK
Czeladź · NIP 654-001-22-40
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
Dane od 1 kwietnia 2025 do 1 lipca 2026
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Powiat Mikołowski Reprezentowany Przez Zarząd Powiatu
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 88 350 złPowiat Mikołowski Reprezentowany Przez Zarząd Powiatu
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK.
- ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACH3 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW ZEBRA-1 ADRIAN SZOSTAK2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- POWER MOTIVE SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ ANGELIKA ĆWIERTKA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- TOWARZYSTWO OŚWIATOWO-NAUKOWE ,,INTER-WIEDZA" SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| EFS21_03 Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursówŚląskieZobacz, z kim konkurował | Kurs kierowca wózków jezdniowych podnośnikowych | Teb Edukacja Sp. Z O.O. | 1 lipca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 80%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| EFS21_03 Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursówŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK
Ile przetargów wygrał OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK?
OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK wygrał 4 części w 5 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 225 190 zł. Oferty firmy wybrało 4 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 80%.
Jakie są opinie o OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 kwietnia 2025 do 1 lipca 2026 firma złożyła oferty w 5 postępowaniach i wygrała 4. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK to 88 350 zł – kontrakt udzielony przez Powiat Mikołowski Reprezentowany Przez Zarząd Powiatu.
W jakich branżach OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO MGR ANDRZEJ NOWAK wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, Usługi finansowe i ubezpieczeniowe, Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów). To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
